Alle berichten

cermi 2020-04-04 06:47:13
1
aanbevelingen
Reacties (0)

Toprecensenten die je misschien leuk vindt:

cermi Ano,je stejn telefon levnj ne je bn na evropskch trzch. U vybranho typu zbo (obecn) je poteba si dvat pozor na podporu a na dovozn, celn poplatky, kter pak celkovou cenu zv.

2020-05-23 05:33:39 Nuttig (0)
Verzenden
antwoorden (2)
cermi 2020-04-04 06:37:59
Magnetický držák "FLOVEME" pro mobilní telefon, určený k přenosné montáži do vozidla, je velmi dobře a čistě vyroben. Zveřejněné fotografie a popis na stránkách prodávajícího plně odpovídají skutečnosti. Pružina čelistí, ale i použitý magnet jsou dostatečně silní a spolehliví tak, aby mobilní telefon spolehlivě udržely na místě. Na kontaktních plochách čelistí a na nad magnetem je nalepena tenká pružná podložka, které rovněž zabrání sklouznutí držáku nebo poškození povrchu interiéru vozidla. Jako velmi problematické se mi v praxi neosvědčilo spojení mezi ocelovou kruhovou podložkou a mobilním telefonem. Výrobcem použitá lepící fólie ani na řádně očištěném a odmaštěném povrchu mobilního telefonu prostě nedržela. Mobilní telefon se od kruhové podložky během jízdy odtrhl a spadl na podlahu vozidla. Kromě leknutí a okamžité ztráty informací ze zapnuté navigace se mi nic jiného nestalo. Tento jediný, byť podle mého mínění závažný nedostatek výrobku, jsem pak vyřešil tak, že jsem po důkladném vyčištění původní ocelové podložky a to od všech zbytků tohoto nevhodného lepidla a po jejím zdrsněním (lepená strana; smirkový papír 250), jsem ji znovu nalepil a to za pomocí dvojsložkového lepidla zn.: BISON, typ: POWER ADHESIVE, na zadní stranu mého mobilního telefonu. Nyní je tento magnetický držák plně funkční. Z tohoto důvodu jsem dal při hodnocení tohoto výrobku jen čtyři hvězdičky za kvalitu.
0
aanbevelingen
Reacties (0)

Toprecensenten die je misschien leuk vindt:

Supin The peak currents of this servo is 4A,you need to use external power supply for this type of servo

2020-03-06 08:29:41 Nuttig (0)
Verzenden
antwoorden (1)
cermi 2019-12-14 04:14:33
0
aanbevelingen
Reacties (0)

Toprecensenten die je misschien leuk vindt:

cermi 2019-12-14 04:14:32
Po obdržení sady šestihranných prodlužovacích adaptérů a po jejím vybalení, jsem byl mile překvapen velmi dobrým dílenským zpracováním. Jednotlivé díly plně odpovídají zveřejněnému popisu a fotografiím. Vyzdvihuji zejména velmi kvalitně vyrobené duralové prodlužovací adaptéry. Šestihran u těchto adaptérů přesně, bez jakékoliv znatelné vůle zapadá do vnitřního šestihranu náboje kola. To se velmi dobře pak projevuje na jízdních vlastnostech modelu. Výrobce do sady přidal i zkrácené unašecí (aretační) kolíky. Jejich výměna za původní je pak nutná. O trošku horší, byť plně funkční, jsou prodloužené upevňovací šrouby. Jejich kvalita a zejména jejich výrobní drsnost by mohla být o krůček lepší. Hlavy šroubů by mohly být také o cca 3 mm kratší a mít i realističtější vnější vzhled. Tyto drobné nedostatky jsou také dobře vidět i na zveřejněných fotografiích. Dále apeluji na výrobce, aby do své sady přidal i nějaké vhodné podložky. Kontakt spodní plochy upevňovacího šroubu a s nábojem kola, může na duralovém náboji zanechat drobné oděrky. (Toto však každý modelář již zná a proto si tam vhodnou podložku doplní sám ze svých zásob.) Výše uvedené, mnou zjištěné subjektivní nedostatky, jsou zcela marginální a rozhodně nemají vliv na plnou funkci této sady. Závěrem chci touto cestou poděkovat nejen výrobci, ale i prodejci, že se touto doplňkovou "bižutérii" pro modeláře vůbec zabývají.
0
aanbevelingen
Reacties (0)

Toprecensenten die je misschien leuk vindt: